Wczoraj nasza reprezentacja rozegrała towarzyskie spotkanie z Bułgarią. Mecz ten szerzej opisujemy tutaj. Miłej lektury!
Minął kolejny rok bez Krzysztofa Szeszuły, byłego redaktora Centrum FIFY. Newsman, publicysta, człowiek charakteryzujący się olbrzymią pasją oraz samozaparciem. Niestety zmarł 9.02.2003, w wieku 21 lat. Zdążył skończyć liceum, zdążył napisać wiele newsów, zdążył przyczynić się do sukcesu Centrum FIFY. Minęło już o już 7 lat od Jego odejścia, jednak w naszej pamięci pozostanie wiecznie żywy. Pamiętajmy o nim i zapalmy świeczkę, chociażby tą wirtualną ['].
Centrum FIFY oficjalnie ogłasza nabór do redakcji serwisu. Chcesz rozwijać swoje talenty i rozwijać zainteresowania? Chciałbyś zdobyć olbrzymie doświadczenie i umiejętności, które mogą być niezastąpione na przyszłej lub obecnej ścieżce zawodowej? Jeśli tak to Centrum FIFY ma idealną propozycje! Poszukujemy osób ambitnych na kilka stanowisk. Najwięcej miejsc jest dla newsmanów, mimo to ta rekrutacja jest największą w historii Centrum FIFY. Miejsce czeka na Ciebie! Poniżej prezentujemy stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowiska:

 • Newsman - pisanie newsów głównie o dodatkach lub nowinkach pojawiających się w sieci, dotyczących gier z serii FIFA,


 • Publicysta - pisanie zapowiedzi, recenzji, poradników, lub też wywiadów i felietonów (mile widziane także te dotyczące piłki nożnej),


 • Patchmaker - tworzenie dodatków do gier FIFA (np. kitsy, twarze, stadiony) lub edycja bazy danych (tworzenie aktualizacji składów itp),


 • Redaktor Centrum OnLine - pisanie newsów o nadchodzących lub trwających turniejach FIFA na świecie (FIWC, WCG, Mistrzostwa Polski itd) - zapowiedzi, relacje, wyniki,


 • Administrator turniejów FIFA - prowadzenie profesjonalnych turniejów FIFA na łamach Centrum FIFY. Pisanie newsów o aktualnych etapach i wynikach owych imprez,


 • Zarządzanie treścią - tworzenie i uzupełnianie działów na stronie (galerie screenów, wstawianie informacji o grach itd),


 • Tłumacz - tłumaczenie artykułów i nowinek o grach FIFA na język polski (z angielskiego lub niemieckiego),


 • Replays - prowadzenie konkursów "Replays" na najładniejsze bramki z gier przesyłane przez naszych czytelników,


 • Grafik - tworzenie mniejszych lub większych elementów graficznych na potrzeby serwisu,


 • Twoja ciężka praca nie zostanie przez nas niezauważona! Centrum FIFY oferuje w zamian:
  • darmowa skrzynka adresowa e-mail w domenie @fifaserwis.com
  • darmowy abonament przez cały czas pracy,
  • zniżki na gry w SKLEPIE CF (często ceny hurtowe, dostawa w dniu premiery),
  • możliwości poznania wielu ludzi, nawiązania kontaktów,
  • możliwości wzięcia udziału w prestiżowych imprezach, pracy promującej FIFA,
  • możliwości innej pracy zarobkowej (np. napisać artykuł dla serwisu zaprzyjaźnionego),
  • możliwość rozwoju języka polskiego, jak i również obcego,
  • dla najbardziej pracowitych egzemplarze gry z serii FIFA, oraz inne, bardzo ciekawe bonusy, w zależności od włożonego wkładu w stronę,
  Jeśli jesteś zainteresowany którymś (lub kilkoma) z powyższych stanowisk, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres e-mail: jim@fifaserwis.com. W wiadomości określ czym chciałbyś się zajmować i podaj swój numer gg. Wszelkie pytania dotyczące naboru prosimy także wysyłać na podany wcześniej adres lub umieścić w komentarzu pod newsem.
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia redakcja Centrum FIFY pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, owocnych spotkań rodzinnych oraz pomyślności, szczęścia i spokoju w nadchodzącym Nowym Roku. Wraz z nami życzenia pragnie złożyć Wam, nasz partner, serwis Mobilne Hity, dzięki któremu możecie zamówić oryginalne życzenia świąteczne w postaci kartki MMS (grafika, kolęda i gotowe życzenia lub własne do 1000 znaków) i zaskoczyć bliskie Wam osoby.
  Jeśli chcesz porozmawiać o grach FIFA, masz z nimi jakiś problem, chcesz umówić się na sparing sieciowy, stworzyłeś jakiś dodatek lub nie umiesz samemu odrobić pracy domowej... to gdzie wchodzisz? Odpowiedź jest prosta! Na Forum Centrum FIFY. Tą właśnie drogą w przeciągu prawie 10-letniej historii Forum poszło już wiele tysięcy użytkowników i fanów gier z serii FIFA, czego efektem jest dzisiejszy rekord ustanowiony na naszym Forum, który dotyczy ilości zamieszczonych postów. I właśnie dzisiaj, tego zimnego wieczoru licznik pokazujący ilość wypowiedzi przekroczył magiczną liczbę 500 000 tysięcy postów!

  Zapewne tak pokaźna liczba padłaby już dawno, gdyby nie usuwane były żadne posty i tematy, niemniej jednak już teraz śmiało możemy powiedzieć - CF Forum jest największym Forum skupiającym się na grach FIFA - nie tylko w Polsce, ale i na świecie! A pod lupę poszło ponad 50 znanych nam for FIFA z całego świata, począwszy od Urugwaju a skończywszy na Rosji!

  Takiej wielkości Forum jaka jest w obecnym czasie na pewno nie byłoby bez Was, fanów i graczy gier FIFA, a także bez pozostałych użytkowników, bowiem nasza społeczność stale się rozrasta i skupia coraz więcej ludzi z przeróżnymi zainteresowaniami. Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak na koniec tego newsa - podziękować Wam za to że jesteście cały czas z nami, i zachęcić osoby, które nie kliknęły jeszcze w odnośnik Rejestracja - aby to zrobiły!

  Oprócz tego jak zwykle liczymy także na Wasze opinie i pomysły na usprawnienia, czy też poszerzenia działalności Forum o inne kwestie związane z grami FIFA, aby móc zapewnić wszystkim jeszcze większej liczby ciekawych miejsc do fanowskich rozmówek. :)

  W zeszłym roku rozegrano ponad dwa miliardy meczów. Tak, MILIARDY! W parkach i na stadionach, na zielonej trawie i online, setki zwycięstw każdej godziny, każdego dnia. Hasło FIFA 10 brzmi „Jak wielki może być futbol?”. Jeśli wiesz i potrafisz to uzasadnić – możesz wygrać konsolę Sony PSP, oczywiście z grą FIFA 10!

  EA Sports Polska zaprasza do zabawy każdego. Forma prac konkursowych jest dowolna. Może to być grafika, klip wideo albo... wiersz. Najważniejsze to ukazać fenomen piłki nożnej. Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że wątki FIFA 10 będą mile widziane i dodatkowo punktowane. Prace prosimy wysyłać na adres fifakonkurs@ea.com . Czekamy na nie do 18 grudnia. Autor najlepszej otrzyma konsolę PSP z grą FIFA 10, twórców wyróżnionych prac nagrodzimy piłkami Adidasa i koszulkami FIFA 10.

  Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest Electronic Arts Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie.
  2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto do 18 grudnia wyśle na adres fifakonkurs@ea.com pracę na temat „Jak wielki może być futbol”. Forma pracy dowolna: może to być np. grafika albo klip wideo.
  3. Zwycięzcę konkursu wybierze Electronic Arts Polska Sp. z o.o.
  4. Główna nagrodą w konkursie jest konsola PSP z grą FIFA 10. Dodatkowo EA może wyróżnić 10 osób, które zostaną nagrodzone piłkami marki adidas.
  5. Listę zwycięzców i najlepsze prace EA opublikuje na stronie fifa.easports.com.
  6. Dane osobowe uczestników konkursu są wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i jedynie w przypadku osób, które zostaną późniejszymi zwycięzcami konkursu.

  Czy masz problem z wymową EA Sports? Po obejżeniu tego filmiku problem zniknie.

  W piątek 30 października 2009 roku miała miejsce premiera najnowszej gry od EA Sports - FIFA Manager 10. Twórcy gry, podkreślają, że wzięli sobie do serca wszystkie uwagi od fanów serii i wprowadzili ponad 400 poprawek w porównaniu do ubiegłorocznej edycji.
  Naszym głównym zadaniem jest oczywiście poprowadzenie swojej drużyny do mistrzostwa kraju i zdobywaniu przeróżnych trofeów. Do wyboru mamy ponad 1500 klubów i 25000 zawodników z całego świata. Gracz może również stworzyć nowy klub od podstaw lub też objąć dowolną reprezentację i walczyć o Mistrzostwo Świata! A pomóc w tym ma możliwość namowy do gry w danej reprezentacji piłkarza z dwoma obywatelstwami. Sukcesy i porażki poszczególnych meczy zależą od wielu czynników. Należy zadbać o wizerunek naszej drużyny, np. wygląd stadionu i strojów, oraz o mechanizmy wewnętrzne takie jak: pierwszy skład, pozyskiwanie nowych trenerów i piłkarzy, czy trening dostosowany do możliwości naszych sportowców.

  Tych którzy nie są jeszcze pewni co do tego tytułu zapraszam do pobrania dema, a resztę do sklepów po pełną wersję gry :-)
  Odbiegamy na chwilkę od FIFY 10, ponieważ światło dzienne ujrzało Demo FIFA Manager 10. Oprócz drużyn z Anglii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii w wersji demonstracyjnej dostępna jest też polska Ekstraklasa! Obawiasz się, że wraz z premierą gry 30 października przygodę z ukochaną drużyną będziesz musiał zacząć od nowa? Niepotrzebnie. Swoje osiągnięcia z wersji demo łatwo przeniesiesz do pełnej wersji gry!

  Aby pobrać demo kliknij tutaj! :)

  Kilka dni temu fani gier FIFA mieli okazję po raz pierwszy zagrać w demonstracyjną wersję gry FIFA 10. Od tego czasu pojawiło się wiele opinii o jakości produktu EA Sports. Jedni twierdzą, że to klapa, inni zaś że jest krótko mówiąc lepiej. Najlepsze wrażenie po sobie zostawiły wersje z konsol nowej generacji (Xbox 360, PS3), natomiast edycja dostępna na PC...? Zagłosuj w ankiecie, która tradycyjnie już znajduje się w serwisie Main (prawy górny róg).

  Poprzednie pytanie było takie: Czy grasz w gry z serii FIFA Manager? A jakie były odpowiedzi?

  Czy grasz w gry z serii FIFA Manager?
  Tak, często29%
  Tak, od czasu do czasu13%
  Tak, rzadko12%
  Nie45%


  Oddano głosów: 89

  Centrum FIFY oficjalnie ogłasza nabór do redakcji serwisu. Jeśli interesujesz się grami FIFA, masz troszkę wolnego czasu, zapał do pracy i czujesz się na siłach, to zapraszamy Cię do naszej ekipy! Poszukujemy osób na przeróżne stanowiska począwszy od newsmanów, a skończywszy na administratorach turniejów FIFA. Kogo konkretnie potrzebujemy i co oferujemy w zamian, o tym poniżej.

  Poszukujemy osób na stanowiska:

 • Newsman - pisanie newsów głównie o dodatkach lub nowinkach pojawiających się w sieci, dotyczących gier z serii FIFA,


 • Publicysta - pisanie zapowiedzi, recenzji, poradników, lub też wywiadów i felietonów (mile widziane także te dotyczące piłki nożnej),


 • Patchmaker - tworzenie dodatków do gier FIFA (np. kitsy, twarze, stadiony) lub edycja bazy danych (tworzenie aktualizacji składów itp),


 • Redaktor Centrum OnLine - pisanie newsów o nadchodzących lub trwających turniejach FIFA na świecie (FIWC, WCG, Mistrzostwa Polski itd) - zapowiedzi, relacje, wyniki,


 • Administrator turniejów FIFA - prowadzenie profesjonalnych turniejów FIFA na łamach Centrum FIFY. Pisanie newsów o aktualnych etapach i wynikach owych imprez,


 • Zarządzanie treścią - tworzenie i uzupełnianie działów na stronie (galerie screenów, wstawianie informacji o grach itd),


 • Tłumacz - tłumaczenie artykułów i nowinek o grach FIFA na język polski (z angielskiego lub niemieckiego),


 • Replays - prowadzenie konkursów "Replays" na najładniejsze bramki z gier przesyłane przez naszych czytelników,


 • Grafik - tworzenie mniejszych lub większych elementów graficznych na potrzeby serwisu,


 • Kompilator - tworzenie kompilacji w postaci video.


 • Czekają na Ciebie takie oto korzyści z pracy w naszym serwisie:
  • darmowa skrzynka adresowa e-mail w domenie @fifaserwis.com
  • darmowy abonament przez cały czas pracy,
  • zniżki na gry w SKLEPIE CF (często ceny hurtowe, dostawa w dniu premiery),
  • możliwości poznania wielu ludzi, nawiązania kontaktów,
  • możliwości wzięcia udziału w prestiżowych imprezach, pracy promującej FIFA,
  • możliwości innej pracy zarobkowej (np. napisać artykuł dla serwisu zaprzyjaźnionego),
  • możliwość rozwoju języka polskiego, jak i również obcego,
  • dla najbardziej pracowitych egzemplarze gry z serii FIFA, oraz inne, bardzo ciekawe bonusy, w zależności od włożonego wkładu w stronę,
  Jeśli jesteś zainteresowany którymś (lub kilkoma) z powyższych stanowisk, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres e-mail: opeel@fifaserwis.com. W wiadomości określ czym chciałbyś się zajmować i podaj swój numer gg. Wszelkie pytania dotyczące naboru prosimy także wysyłać na podany wcześniej adres, lub umieścić w komentarzu pod newsem.
  Półmetek wakacji już za nami, więc najwyższa już pora opublikować nową ankietę. Poprzednia sonda dotyczyła naszego flagowego dodatku, Mega Patch PL 09. Teraz pytamy się Ciebie - Czy grasz w gry z serii FIFA Manager? I jeśli tak, to jak często... Ciekawi nas bowiem to, czy nasi czytelnicy interesują się oprócz serią FIFA, także serią FIFA Manager. Gorąco zachęcamy do szczerej odpowiedzi w ankiecie! Znajdziecie ją klikając pod poniższy link, lub po prostu wchodząc w serwis Main z głównej strony Centrum FIFY. Ankieta wisi w prawym górnym rogu tamtejszej strony. :)

  ---> Ankieta: Czy grasz w gry z serii FIFA Manager?


  A na deser załączam jeszcze wyniki poprzedniej sondy. Najwięcej, bo 42% ankietowanych stwierdziło, że Mega Patch PL 09 był rewelacją, lecz udział w sondzie wzięło niestety tylko 768 osób. Mamy nadzieję, że nowe głosowanie przyciągnie jeszcze większą rzeszę czytelników :)

  Jak oceniasz MPPL 09?
  Rewelacja. Zdecydowanie najlepsza edycja.42%
  Przeciętnie. Żadna nowość.26%
  Nie gram już w FIFĘ...11%
  Słaby. Wcześniejsze edycje były lepsze.20%


  Oddano głosów: 768

  Zapraszamy na serwisy FIFA 10 naszego partnera EA Polska:  Lubisz odwiedzać Centrum FIFY, ale czegoś jednak Ci tutaj brakuje? Masz pomysł, którego wdrożenie bardziej zachęciłoby Ciebie i innych miłośników FIFY, do odwiedzania naszej strony? Przelej swoje uwagi i sugestie na pismo! Napisz o tym w komentarzu pod newsem lub w tym temacie na Forum! Gorąco zachęcamy do umieszczania swoich pomysłów, które w mniejszym lub większym stopniu przyczynią się do dalszego rozwoju Centrum FIFY, a zarazem bardziej połączą naszą społeczność, dzięki czemu zapewnimy wspólnie wszystkim jeszcze większą jakość i ilość świadczonych przez nas usług. Czy Twój pomysł jest małym szczegółem, czy konkretnym projektem szerszych zmian na stronie... każda opinia jest dla nas bardzo cenna. Pamiętaj, że możesz także osobiście zaangażować się w pracę na stronie, i pomóc tworzyć lepszy portal, lepsze jutro! Dołóż swoją cegiełkę do tej kilkunastoletniej już historii Centrum FIFY. By wszystkim żyło się tutaj lepiej :)
  Jeden z naszych najlepszych publicystów, czyli popularny James przygotował dla nas kolejny artykuł. Tematem owego artykułu są najciekawsze wydarzenia na rynku transferowym Starego Kontynentu. Jak one przebiegały, kto był najbardziej aktywny? Aby poznać odpowiedzi zapraszam tutaj.
  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK