...a został nim, skądinąd znany wielu forumowym użytkownikom - ass_paper. Decyzja o powołaniu nowego admina padła po tym, jak nasz poprzedni kolega z redakcji, Domino postanowił zakończyć karierę na scenie FIFA. Mamy nadzieję, że forum.fifaserwis.com będzie nadal oferować Wam wszystko to co powinno, a także tworzyć unikalną atmosferę, dla której po prostu chce się tam być! :) W tym miejscu chciałbym także serdecznie podziękować Domino za jego wkład w rozwój i zarządzanie Forum. Nowemu adminowi życzymy pomysłowości, kreatywności, a także motywacji do działań, żeby Forum, nie tracąc swojego uroku było lepsze z dnia na dzień :-)

Wcześniej dawałem linka do E3 Live na Gamespot teraz dam kolejny tym razem na GameTrailers jest on na tyle poręczny, że nie trzeba się przerzucać z linka na link pomiędzy poszczególnymi konferencjami. Przypominam, że na konferencji EA o 21:30 będzie pokazana nasza upragniona FIFA 12, także zapraszamy do oglądania! Transmisja już od 18!

E3 2011 Gametrailers Stream


Godziny poszczególnych konferencji:
 • Microsoft: 18:30
 • Electronics Arts: 21:30
 • Ubisoft: 23:30
 • Sony: 2:00

Od premiery FIFA 11 minęło sporo czasu. Z pewnością pady nie mogły czasami wytrzymać przy zaciętych walkach z kumplami czy z kimś z innego rejonu świata. Inni mogą być sceptycznie nastawieni do "jedenastki". Przygotowaliśmy dla Was sondę, w której sami wybierzcie czy Wam się podoba czy nie! Sonda znajduje się po prawej stronie w górnym rogu. Aby zagłosować kliknij w poniższy link.

Sonda FIFA 11 PC
Centrum FIFY po raz kolejny oficjalnie ogłasza nabór do redakcji serwisu. Jeżeli należysz do fanów gry i chciałbyś spożytkować swoją wiedzę na temat FIFY to zapraszamy do nas! Wystarczy trochę samozaparcia i chwilka wolnego czasu w tygodniu. Poszukujemy osób na stanowiska takie jak: newsman, patchmaker, tłumacz, publicysta, programista, grafik.

Korzyści z pracy na naszym serwisie:
 • darmowa skrzynka adresowa e-mail w domenie @fifaserwis.com
 • darmowy abonament przez cały czas pracy,
 • zniżki na gry w SKLEPIE CF (często ceny hurtowe, dostawa w dniu premiery),
 • możliwości poznania wielu ludzi, nawiązania kontaktów,
 • możliwości wzięcia udziału w prestiżowych imprezach, pracy promującej FIFA,
 • możliwości innej pracy zarobkowej (np. napisać artykuł dla serwisu zaprzyjaźnionego),
 • możliwość rozwoju języka polskiego, jak i również obcego,
 • dla najbardziej pracowitych egzemplarze gry z serii FIFA, oraz inne, bardzo ciekawe bonusy, w zależności od włożonego wkładu w stronę.

  Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na naszym serwisie prosimy o e-mail wraz z opisem siebie i tego co chciałbyś robić. Listy prosimy słać na adres: daniel@fifaserwis.com

  Dodatkowo, jeśli posiadacie konto na Facebook'u, tam również do nas dołączcie! :) Odwiedź nas pod tym adresem!
News nie jest może za bardzo związany z FIFĄ, ale być może kiedyś będzie. Otóż istnieje pewne studio Janimation założone w 1993 roku, które zajmuje się m. in. tworzeniem efektów specjalnych do filmów, reklam czy gier komputerowych. Na poniższym filmie możemy zobaczyć pokaz ich technologii motion capture i animacji twarzy. W FIFIE do takiej mimiki twarzy dużo brakuje, ale może już za kilka lat twórcy naszej kopanki pomyślą nad tym bardziej i stanie się to realne, kto wie ;-)
Póki co taką technologię możemy ujrzeć w grach akcji, typu L.A. Noire, gdzie mimika twarzy jest fantastyczna! Oglądnijcie dokładnie ten krótki film w HD [720p]!

Otóż nadszedł ten moment, czas zadumy, czas zabawy i objadania się do nieprzytomności. Tak, nie mylicie się chodzi mi o święta! To nasze pierwsze wspólne święta w Centrum Fify ale mam nadzieję, że nie ostatnie a jedne z wielu dziesiątek jakie jeszcze wspólnie spędzać będziemy. Czegóż mogę wam moi mili życzyć w tym specjalnym okresie. Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności. Samych okieneczek i przewrotek, niskich pingów, zero lagów, żeby kontuzje omijały wasz zespół, a fani zawsze stali za wami murem! Na samym końcu chciałbym podziękować za aprobatę jaką otrzymałem od Was po pierwszych newsach, to dzięki niemu nadal coś tam tworze i jak to się mówi "chce mi się". Tak więc moi mili!

WESOŁYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA ŻYCZY CAŁA REDAKCJA Centrum Fify!

Szpadyzor Records, UrbanCity.pl oraz PSX Extreme i PPE.pl zapraszają 30 kwietnia na RAP GAME FUN - imprezę, która jako pierwsza w Polsce zmierzy się z połączeniem dwóch wielkich pasji młodych ludzi w Polsce: do grania na konsolach i słuchania muzyki hip-hop!

Gwoździem programu będzie zaplanowany wielki turniej FIFA11 na konsolach XBOX 360, którego zwycięzca odjedzie do domu z wygraną o wysokości 4000 zł! Dodatkowo zaplanowane są nagrody rzeczowe dla całej pierwszej piątki, a także nagrody niespodzianki dla prawie wszystkich uczestników zabawy!

Wieczorem natomiast wszyscy przybyli będą mieli okazję wysłuchać na żywo jednych z najlepszych raperów w Polsce donGURALesko oraz Shelleriniego, przedstawicieli wytwórni SZPADYZOR RECORDS, która jest współorganizatorem imprezy, razem z PSX EXTREME i www.UrbanCity.pl!

Na imprezę obowiązują internetowe zapisy pod adresem www.rapgamefun.pl , limit miejsc wynosi 400! Pełen regulamin turnieju FIFA 11 oraz szczegóły dotyczące dojazdu znajdziecie również pod tym adresem. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na kwiatek@szpadyzor.pl lub telefoniczny 793602210!
Data: 30.04.2011
Miejsce: Klub OPCJA w Poznaniu
Start: 10:00
Wpisowe: 35 zł (płatne na miejsc)
Konsola: X360
Drużyny: Dowolne standardowe (szczegóły wykluczonych drużyn w regulaminie)
Nagroda: 4000 zł dla zwycięzcy, dalsze miejsca na podium otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe
Zapisy: www.rapgamefun.pl

Wiadomość z polskiej strony EA Sports:

Jesteś kopalnią piłkarskiej wiedzy? Jesteś w stanie napisać całą encyklopedię o swojej ulubionej drużynie? Jeśli twoje odpowiedzi brzmią „tak, tak" - właśnie Ciebie szuka EA Sports?

Nasz zespół ds. zbierania danych liczy już ponad 2000 aktywnych członków. Za każdym razem, gdy publikujemy na forum informacje o nowych stanowiskach, zalewają nas setki zgłoszeń. I nie ma się co dziwić. To niepowtarzalna szansa na zebranie wszystkich możliwych danych o ulubionym klubie i wsparcie EA w doszlifowywaniu współczynników, ocen i formacji piłkarzy i zespołów, aby nasza gra, EA Sports FIFA była jak najwierniejszym odzwierciedleniem tego pięknego sportu. Kogo więc poszukujemy w tym roku?

 • Recenzenci danych: Masz bogatą wiedzę, ale niezbyt wiele czasu? Zostań naszym wolontariuszem. Co pewien czas poprosimy Cię o przejrzenie danych i przekazanie nam swoich opinii na temat najlepiej Ci znanych klubów. Najlepsi w przyszłości mogą awansować na edytorów danych. Recenzent danych to właściwy start dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o naszej bazie danych i spróbować swoich sił na płatnym stanowisku.

 • Edytorzy zasobów: To jest płatne stanowisko na umowę o pracę - po zaliczeniu krótkiego testu możesz być jedną z osób tworzących i modyfikujących twarze i ciała zawodników w grze. Ponadto twoje nazwisko trafi na listę twórców gry!

 • Edytorzy danych: Niezmiernie ważne stanowisko. Otrzymasz umowę o pracę, a Twoje nazwisko trafi na listę twórców gry. Edytorzy danych wyszukują i edytują dane o zespołach i zawodnikach w naszej ogromnej bazie, w tym formacje, ustawienia, stylu, współczynniki zawodników itd.

 • Wyszukiwacze zdjęć: Twoim zadaniem będzie przekazywanie nam zdjęć strojów: koszulek, getrów, spodenek i znaków logo sponsorów. Również w tym przypadku zawierana jest umowa i Twoje nazwisko trafia na listę twórców gry!


Prześlij swoje zgłoszenie – to jest mega proste! Kandydaci na stanowisko recenzenta danych proszeni są o wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie, pozostali chętni otrzymają krótki test.

Na wszystkie stanowiska poszukujemy wyłącznie hardcorowych fanów piłki nożnej. Jesteś kompletnym FIFA świrem, ale sama gra już Ci nie wystarcza, znasz dokładnie cały skład zespołu (razem z rezerwami), śledzisz na bieżąco ruchy klubu na rynku transferowym i postępy młodzików, zgłoś się! Pamiętaj, że szukamy osób, które mają wystarczająco dużo wolnego czasu, cierpliwości i zapału do wyszukiwania i wprowadzania danych.

Jeśli serce zaczęło Ci bić szybciej i nie możesz usiedzieć w miejscu – spróbuj swoich sił, dołącz do naszego zespołu! Wypełnij zgłoszenie na stronie Talent Scout i przy okazji daj znać innym na Facebooku i Twitterze.

Dzisiaj z samego rana świat obiegła tragiczna wieść... Koncern EA Sports ogłosił swoje bankructwo. Do wydarzenia doszło podczas jednej z konferencji prasowych dla dziennikarzy zgromadzonych w siedzibie EA z okazji premiery gry Shift 2 Unleashead. Dyrektor generalny studia EA Sports postanowił wkroczyć na spotkanie swoich przyjaciół od innego gatunku gier i oznajmić dziennikarza, że oddział "Sports" zostaje zamknięty z powodu wielokrotnego przekroczenia bezpiecznego poziomu zadłużenia ... Po oznajmieniu wszystkim tej decyzji trzasnął drzwiami i wyszedł.

Tekst alternatywny

Artykuł wraz z filmikiem ze sceny ogłaszania wyroku na EA Sports zamieszczam poniżej.

tekst alternatywny

Okienko transferowe zostało otwarte!

Jak większość z was zdążyła zauważyć, ostatnimi czasy na głównej stronie pojawił się, news niosący nam dźwięcznie brzmiącą wiadomość o naborze nowych, pełnych pasji ludzi do redakcji naszego serwisu. Jak zakładam większość z przerażeniem patrzyła w przyszłość spodziewając się mocnych przetasowań w ekipie a co za tym idzie sporych zmian w samym funkcjonowaniu strony. Dla tej właśnie części naszych odbiorców, niosę uspokajającą wiadomość - Nie! Nic takiego nie będzie miało miejsca. Po prostu, serwis rozwija się coraz lepiej, użytkowników przybywa a siła robocza, wbrew powiedzeniu wcale nie będąca tą tanią chińską wersją, potrzebuję wsparcia. Wiemy już, że czas "zakupów" rozpoczęty, ale czy ekipa Centrum FIFY ma kogoś na celowniku ?

Szukajcie a znajdziecie!

To biblijne "porzekadło" jako mantrę mówi sobie pewnie codziennie rano każdy człek na ziemi, który aktualnie jest bezrobotny i cały czas szuka pracy. Z takim też mottem ruszył się do pisania pierwszy z nowo przyjętych członków redakcji. Dzisiejszego popołudnia wszystkim dobrze znany Redaktor naczelny Opeel otwierając swoją skrzynkę mailową niemalże wykrzyknął "Alleluja!". Oto i jest - pierwsza odpowiedź na rekrutacyjny apel. Mail zwrotny do zainteresowanego Adama Grzybowskiego (Ice-Man2706) został wysłany, sam zainteresowany niezwłocznie skontaktował się na podany mu namiar i zaczęło się. Rozmowa na Gadu-Gadu płynęła przyjemnie, swój "writerski" dorobek z poprzedniej matczynej strony Ice-Man'a, przedstawiony. Po dosyć długiej rozmowie, wymienieniu poglądów i dogadaniu kontraktu, po obu stronach kartki Prezes - Opeel oraz nowy nabytek klubu Ice-Man2706 złożyli swoje podpisy i tym samym podpisali oficjalny kontrakt wiążący nowego zawodnika z klubem na czas nieokreślony (oby jak najdłuższy). Jak zwykle po "rozmowie przy stole" nadszedł czas na powitanie kibiców. Ice-Man2706 w uroczystym newsie pokazał kibicom swoja koszulkę i po krótce przedstawił im się na konferencji prasowej, której skrót znajdziecie niżej.

Oto koszulka nowego nabytku oraz jego oficjalny avatar na forum:

Teraz nadszedł czas na przedstawienie wam najczęściej zadawanych podczas konferencji pytań oraz odpowiedzi jakich udzielił Ice-Man2706.

1. W jaką grę piłkarską grasz chętniej FIFA czy PES?

Fanem gry FIFA byłem w zasadzie od tej z numerkiem 98 aż do 2007. Równolegle również od roku 2005 grałem też w Pro Evo. Które wtedy stawiało wirtualną piłkę na wysokim i dosyć realistycznym poziomie, którego FIFA nie mogła dosięgnąć ze względu na archetypy i chociażby gole lobem z połowy boiska. Ciężkie do przełknięcia było również to, że od roku 2007 aż do FIFY 2010 na PC ta gra w ogóle się nie zmieniała a jedyną nowością przychodzącą z roku na rok były aktualizowane składy. Warto zaznaczyć, że z edycją konsolową spotkałem się również dopiero w roku 2010 i wtedy już zacząłem zbliżać się coraz bardziej do FIFY. W tym momencie nie postawiłbym się na żadnej z linii frontu FIFA vs. PES. Aczkolwiek w tym roku zarówno na PC jak i konsolach next-gen. zdecydowanie lepiej gra mi się w nowe dziecko EA.

2. Jaki klub jest najbliższy twemu sercu ?

Z moich lokalnych drużyn całym sercem jestem za Łódzkim Klubem Sportowym, to dobra drużyna z potencjałem, jednak zawsze coś staje im na drodze do sukcesu a i finansowo najlepiej to nie wygląda. Moim ukochanym klubem jest jednak FC Barcelona, niezmiennie już od 13 lat, czyli od momentu kiedy kupiłem swoją pierwszą jeszcze wtedy "rynkową" koszulkę piłkarską, właśnie Blaugrany z nazwiskiem mojego ówczesnego idola Rivaldo. Także serce lokalnie mam biało-czerwono-białe, między narodowo zaś Niebiesko-Czerwone czy jak kto woli bordowe. W zasadzie tajemnica koloru jaki jest w herbie Barcy jest bardzo nurtująca nie sądzicie? Jedni mówią, że to czerwień inni, że bordo. Sam nie wiem jaki to kolor ;P

3.Co sprowadza Cię do Centrum FIFY

Tak jak mówiłem, od tego roku na nowo zacząłem swoją przygodę z serią kopanek od Elektroników więc i buszowałem często po różnych forach i stronach. Do Centrum FIFY trafiałem już wielokrotnie lecz to właśnie ostatnio zobaczyłem news o rekrutacji i postanowiłem spróbować swoich sił. Poza tym co może być większym i lepszym bodźcem niż miłość i pasja jaką jest dla mnie Piłka nożna?

4.Jakieś zobowiązania? Specjalne propozycje dla nas czytelników?

Cóż na tym stadium pracy nie mogę wiele powiedzieć. Jedyne co wiem na pewno to, to iż zawsze będę starał pisać się interesująco, każdego newsa starał się będę dekorować jakimś niekonwencjonalnym stylem czy pomysłem. No i oczywiście pracowitość się przyda. W życiu jak w sporcie - No pain, no gain !

Adam Grzybowski wstał, ukłonił się do kibiców i opuścił konferencję, żegnany uśmiechami oraz minami pełnymi zaciekawienia, co wniesie ten zawodnik do gry zespołu Centrum FIFY.

Cóż z tego miejsca chciałbym gorąco prosić o komentarze do tego newsa. Jest to mój pierwszy news na, teraz już, NASZEJ stronie. Komentarze niech będą szczere, jeżeli krytyka to konstruktywna, znaczy się z uzasadnieniem. Uwierzcie mi, robię to bo uwielbiam pisać, a wasze sugestie tylko pomogą mi w poprawianiu swojego stylu i sprawianiu, że będziecie "mnie" chcieli czytać z większym zaciekawieniem i w większych dawkach.

Centrum FIFY oficjalnie ogłasza nabór do redakcji serwisu. Jeżeli należysz do fanów gry i chciałbyś spożytkować swoją wiedzę na temat FIFY to zapraszamy do nas! Wystarczy trochę samozaparcia i chwilka wolnego czasu w tygodniu. Poszukujemy osób na stanowiska takie jak: newsman, patchmaker, tłumacz, publicysta, programista, grafik.

Korzyści z pracy na naszym serwisie:
 • darmowa skrzynka adresowa e-mail w domenie @fifaserwis.com
 • darmowy abonament przez cały czas pracy,
 • zniżki na gry w SKLEPIE CF (często ceny hurtowe, dostawa w dniu premiery),
 • możliwości poznania wielu ludzi, nawiązania kontaktów,
 • możliwości wzięcia udziału w prestiżowych imprezach, pracy promującej FIFA,
 • możliwości innej pracy zarobkowej (np. napisać artykuł dla serwisu zaprzyjaźnionego),
 • możliwość rozwoju języka polskiego, jak i również obcego,
 • dla najbardziej pracowitych egzemplarze gry z serii FIFA, oraz inne, bardzo ciekawe bonusy, w zależności od włożonego wkładu w stronę,

  Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na naszym serwisie prosimy o e-mail wraz z opisem siebie i tego co chciałbyś robić. Listy prosimy słać na adres: opeel@fifaserwis.com
 • Już w najbliższy weekend odbędzie się duża impreza zatytułowana "GAME MANIAC". Impreza ta odbędzie się w Warszawie i stanie się w tych dniach stolicą e-sportu. W jaki sposób? Rozegrane zostaną turnieje w kilka sławnych graczom gier. Będzie możliwość przede wszystkim zagrania w FIFĘ, ale nie tylko, ponieważ znajdą się tam takie tytuły jak: Need For Speed, Call of Duty i Counter Strike.

  Organizatorzy zapewniają, że będzie mnóstwo zabawy i dużo cennych nagród! Dlatego również my ze swej strony serdecznie Was zapraszamy do udziału! Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Facebook'a.

  Zobacz oficjalny profil na Facebook'u
  Dzisiaj mija 8 rok bez Krzysztofa Szeszuły, byłego redaktora Centrum FIFY. Zmarł 9.02.2003, w wieku zaledwie 21 lat. Szyszka zdążył napisać wiele newsów i przyczynić się do sukcesu Centrum FIFY. Minęło już wiele czasu od Jego odejścia, jednak w naszej pamięci pozostanie wiecznie żywy. Pamiętajmy o nim i zapalmy świeczkę, chociażby tą wirtualną [*]. Spoczywaj w pokoju.
  Korzystasz z portali społecznościowych? Masz konto na Facebook'u? Dołącz do nas! Wszelkie nowości, ważne informacje, galerie zdjęć z imprez i wiele innych znajdziesz w naszym oficjalnym profilu na Facebook'u. Co należy zrobić? Po prostu kliknij w poniższą wtyczkę na "Lubię to".

  Ostatnio informowaliśmy o tym, że organizujemy konkurs. Dziś przyszedł czas na pytanie nr 1. Zanim jednak podam pytanie, prosimy o przeczytanie ważnej informacji. Na pytanie odpowiadamy jak najbliżej godziny 20!
  Żeby wszystko było jasne, zapraszam do przeczytania tej informacji! Tymczasem pytanie, na które odpowiadamy pod newsem.


  Który z polskich piłkarzy znalazł się na okładce FIFY 10?
  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK