Jeszcze dwa dni pozostały do premiery najnowszego dzieła EA SPORTS - World Cup 2002, również tylko dwa dni, kiedy możecie kupić u nas grę za wyjątkowo okazyjną cenę, 111 zł + koszt przesyłki. Kupując ją w sklepach będziecie musieli dopłacić conajmniej 10 zł. Z dniem premiery tej gry kończy się nasza promocja, a paczki zostaną wysłane do naszych klientów prosto od dystrybutora !!! Jedyne, co musicie zrobić, to wypełnić formularz znajdujący się tutaj (z dniem dzisiejszym usunęliśmy wymagane pole z miejscem na Wasz telefon - jest nam to niepotrzebne, potrzebny jest tylko adres, na który mamy wysłać grę, a później Wasze dane ulegają kasacji). Po złożeniu zamówienia należy odpisać na nasz list z potwierdzeniem dokonania zakupu, no i oczywiście mieć w przygotowaniu trochę gotówki. Jeżeli jeszcze nie graliście w World Cup 2002 i wahacie się nad zakupem tego produktu, polecamy Wam demo, które możecie pobrać z naszego działu DOWNLOAD. Zapraszamy do zakupu WC 2002 ! - tutaj.


Po pierwsze - sporo osób narzeka na transfer Polish FIFA Patch i dodatku Audio Patch. Nic w tym dziwnego, dla przykładu można podać, że w minute po premierze pliki zaczęło ściągać aż 150 osób !!! Między godziną 23-24 dodatek chiało pobrać blisko 1000 osób. Mimo, iż serwer uniwersytecki jest bardzo szybki i elastyczny jakieś limity też musi mieć (w tym przypadku 1000 slotów), jednak na szczęście ruch nie dobił do cztero cyfrowej liczby. Zaraz po tym uruchomiliśmy mirror plików, więc jeszcze bardziej połączenia się rozluźniły, dzisiaj jednak ze względu przeciążenia owego mirrora na kilka godzin nie działał. Obecnie jednak załatwiliśmy nowy, szybszy i mniejmy nadzieje niezawodny mirror z plikami, adresy (domyślne) się nie zmieniły, tylko przekierunkowują w inne miejsce:

 • POLISH FIFA PATCH (19 MB)

 • POLISH FIFA PATCH - AUDIO PATCH (24,8 MB)


 • Jednak nadal chętnie wykorzystamy Waszą uprzejmość i skorzystamy z dobrego, szybkiego i sprawnego serwera, bez większych limitów. Jeżeli dysponujecie takim, i jesteście w stanie udostępnić go nam, jako mirror tych dwóch plików, prosimy o kontakt: reigon@fifaserwis.com.  Wczoraj także została zaktualizowana oficialna strona PFP - www.fifaserwis.com/pfp, na której zawsze będziecie mogli znaleźć informacje o patchu (zawartość, jak zainstalować), linki wraz ze statystykami oraz listę autorów tego dodatku. Jeżeli chcecie się podzielić swoimi odczuciami, macie jakieś uwagi, sugestie, pytania, to serdecznie zapraszamy na nasze FORUM.
  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK