Może trudno jest w to uwierzyć ale dalej są tworzone dodatki do FIFY World Cup 2006. Bardzo dobrze nam znany DaKaTotal z serwisu FIFA 4 Fans wykonał dla nas stroje dla trzech reprezentacji: Rosji, Danii (we współpracy z RapidFanem) oraz dla reprezentacji Tunezji. Patrząc się na screen obok można powiedzieć tylko, że prace są wykonane znakomicie. Zapraszam do ściągania...

 • DOWNLOAD Tunesie WC Kits
 • DOWNLOAD Denmark WC Kits
 • DOWNLOAD Russia WC Kits
 • Tak, tak gramy jeszcze w MŚ FIFA 2006. Dodatek do tej gry stworzyli ludzie z FIFA Mania, co nie powinno dziwić, bowiem te mistrzostwa pozostaną w pamięci Włochów na zawsze. W dodatku znajdziemy uaktualnienia bazy danych (także związane z drużynami z 1970 i 1982), poprawione kitsy, minikitsy, nowe twarze i wiele innych nowości, na które zasłużyli aktualni posiadacze Pucharu Świata.

  EA Sports stworzyło dzisiaj mały patch, który jest "zadedykowany" dla właścicieli karty graficznej ATI. Wiele pretensji poprzez e-maila dostali przedstawiciele EA, ponieważ gra FIFA World Cup 2006 niektórym nie działa na ATI. Teraz się to zmieni...

  DOWNLOAD FIFA WC 2006 Patch v1.1

  Już trzecia część i jak zapowiada autor finalna odsłona dodatku pojawiła się na FIFA Online. Jeden z najlepszych tego typu patchy poprawia wiele rzeczy podczas rozgrywania meczu, zmian jest rzeczywiście wiele, co powinno zadowolić każdego fana gry MŚ FIFA 2006. Dlatego też zapraszam do pobrania pliku.

  Fidel Gameplay Show Patch Fifa WC 2006 V.3.0 Final
  Po dłuższej przerwie wakacyjnej, po 2 miesiącach laby na wsi, bez prądu i bieżącej wody wkońcu dostałem w swe łapska komputer z dostępem do internetu. Pierwsze co zrobiłem to zacząłem przeglądać stronki o Fifie. Otworzyłem Niemiecki serwis Fifa4Fans i zobaczyłem to czego się spodziewałem. Nowa dostawa kitsów najlepszej roboty. DaKaTotal oraz curswine wykonali dla nas zestaw koszulek dla uczestników MŚ w Niemczech czyli Angoli i Trynidadu i Tobago oraz dla przyszłych gospodarzy tej kapitalnej imprezy jakim jest RPA . Drużyny Afrykańskie mają teraz w grze odwzorowane swoje stroje w perfekcyjny sposób. Dodatkowo ,wymieniony już przezemnie powyżej DaKaTotal stworzył zestaw 16 stroji klubu noszącego nazwe Eintracht Frankfurt. Zapraszam do ściągania.

 • DOWNLOAD Angola WC Kits
 • DOWNLOAD South Africa WC Kits
 • DOWNLOAD Trinidad & T. WC Kits
 • DOWNLOAD Eintracht Frankfurt 2GK Kit Pack 2007
 • Niedawno Bo+ond stworzył roster update do gry MŚ FIFA 2006 dla Węgrów. Kolejną reprezentacją, którą wybrał do aktualizacji stała się Anglia. Autor poprawił sztab szkoleniowy zespołu i skład kadry narodowej. Czekamy na następne reprezentacje...

  English Roster Update by Bo+ond
  O MŚ FIFA 2006 pamiętają również na FIFA 4 Fans, choć już dość długi czas nie wydano tam żadnych dodatków do tej gry. Ale w MŚ zapewne gra jeszcze wielu z Was, dlatego z myślą o fanach MŚ FIFA 2006 powstały trzy nowe komplety kitsów. Wykonali je Suraj i curswine. Po trzy ubranka z kompletną instalacją otrzymały reprezentacje Norwegii, Serbii oraz Północnej Iralndii.
  To prawdopodobnie jeden z ostatnich już dodatków do MŚ FIFA 2006. Jest to patch, zwany rosterem, czyli uaktualnienie do gry, mające głównie na celu poprawę reprezentacji węgierskiej. Autorem pliku jest Bo+ond.

  Hungary Roster Update
  Mistrzostwa Świata już dawno za nami, ale FIFA KOREA nadal nimi żyje. Koreańczycy przygotowali nam wielki patch. Aktualizuje on wszystkie 32 drużyny z MŚ, a także:
  • Chiny, Korea Płn., Bahrain, Uzbekistan, Wenezuela, Urugwaj, Chile, Kolumbia, Peru, Gwinea, Nigeria, RPA, Mali, Maroco, Senegal, Egipt, Kamerun, Grecja, Norwegia, Dania, Łotwa, Rosja, Rumunia, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Szkocja, Słowenia, Irlandia, Austria, Walia, Izrael, Turcja, Finlandia
  W patchu znajdziemy jeszcze kilka udogodnień, jednak ich nie przedstawię, aby nie psuc niespodzianki! :)

  World Cup 2006 Roster Update v2.0


  Przypominam o konieczności zalogowania się na stronie!

  Już od jakiegoś czasu coś cicho o dodatkach do gry MŚ FIFA 2006. Na FifaX postanowiono jednak to zmienić. W bazie plików rosyjskiej strony możemy znaleźć nowe komplety ubranek dla kilku reprezentacji narodowych. Autorem dodatków jest SILVERmaN. Wszystkich chętnych odsyłam poniżej.

  Druga wersja tego patcha poprawiająca gameplay w grze ukazała się w downlaodzie FifaOnline. Dodatek przeznaczony dla gry MŚ FIFA 2006 ma za zadanie urealnić grę na boisku, poprawić podania, strzały, zachowanie arbitrów, grę komputerowego przeciwnika i parę innych rzeczy, dzięki którym poczujecie się jak na prawdziwym boisku piłkarskim.

  Fidel Gameplay Show Patch Fifa WC 2006 V.2.0
  Zawitajmy na największy zbiór plików FIFA na świcie, czyli Soccer Gaming Download Centre, gdyż podczas kilku ostatnich dni umieszczono tam aż 7 plików do FIFY 06(5) i MŚ FIFA 2006(2). Autorami są Timpleboarischer(twarze) oraz Víctor Marcao(kitsy). Nic dodać nic ująć, pod spodem lista plików, gorąco polecam!

  Projekt serwisu FIFA-Mra, czyli NK FOOTBALL V9 ma być rewolucyjnym updatem. Dlaczego? Chyba dlatego, że polepszy on grę w Mistrzostwach Świata FIFA 2006 oraz w ukochanej FIFA 06. Poniżej przedstawiam coś dla niedowiarków, czyli linki do meczy, 1. w FIFIE 06 pomiędzy Arsenalem i Newcastle na poziomie 1., trwający 8 minut, natomiast drugi link pozwoli obejrzeć pojedynek w MŚ FIFA 2006 pomiędzy Anglią, a Brazylią, na podobnych zasadach jak wyżej.

  Wczoraj Hayan stworzył update twarzy dla Tottiego, dzisiaj nadszedł czas na ten sam rodzaj dodatku, ale przeznaczony dla Alessandro Del Piero. Facemaker z serwisu FIFA-Mra ponownie urozmaicił nam obie gry wydane przez EA w tym roku, gdyż tak jak update twarzy Tottiego tak i Del Piero będą działały w FIFIE 06 i w Mistrzostwach Świata FIFA 2006. Nic dodać nic ująć.
  Na angielskim serwisie FIFA-Mra wydano Face Update dla aktualnego mistrza świata, zawodnika Romy, czyli Francesco Tottiego, autorem update jest światowej klasy facemaker Hayan. Przy zdolnościach tego patchmakera nie ma co się bać o jakość pliku, gdyż jest ona zapewne bardzo wysoka. Dla niedowierków zostawiam screena obok newsa. Ciekawostką wyda się zapewne fakt, iż twarz będzie działać w FIFIE 06 jak i w Mistrzostwach Świata FIFA 2006.

  POPRZEDNIA

  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK

  CENTRUM PLIKÓW
  NAJLEPSZE
  NAJNOWSZE

  Nazwa Pliku:

  Gra:

  2006_fifa_world_cup
  2006_fifa_world_cup
  2006_fifa_world_cup
  2006_fifa_world_cup
  2006_fifa_world_cup
  2006_fifa_world_cup