Mundo FIFA zaprezentowało aż 80 nowych screenów gry MŚ FIFA 2006. Wszystkie z nich pochodzą z południowo-amerykańskich wersji językowych i prezentują taką właśnie tematykę. Jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował się na wycieczkę do sklepu w celu zakupienia gry, być może po obejrzeniu tych screenów to zrobi. Zapraszam więc tutaj.


Tak, to co przeczytałeś w nagłówku jest zupełnie realne. Będziesz grał w oryginała w polskiej wersji językowej przed premierą, jeśli tylko zamówisz grę Mistrzostwa Świata FIFA 2006 PL (PC DVD) za jedyne 89zł u nas. Wysyłka gry już w poniedziałek-wtorek (wcześniej niż do hurtowni i sklepów!). Chcesz mieć grę o blisko tydzień szybciej? Anuluj zamówienie u innych, a złóż je u nas. Mimo, że mamy malutki sklepik współpracujemy bezpośrednio z dostawcą, który jest odpowiedzialny za wysyłkę - to dlatego odbywa się to tak szybko. W innych sklepach gra zostanie do Was wysłana najszybciej w piątek, 28 kwietnia (w dniu premiery), zamawiając ją u nas będziesz już w nią grał...Zależy Ci na czasie, lubisz być pierwszy ? !!! ZAMÓW DZISIAJ !!!
Serwis Mundo FIFA prezentuje kolejne screeny z gry Mistrzostwa Świata FIFA 2006 na Game Cube'a, PS2 i XBOX'a. Większość z grupy 39 screenów prezentuje rozgrywkę, jakąś akcje, która została zatrzymana w miejscu... Chcesz obejrzeć wszystkie te obrazki?

39 screenów Mistrzostw Świata FIFA 2006 od Mundo FIFA

Wielu z Was, fanów serii gier FIFA, demko Mistrzostw Świata FIFA 2006 na PC nie zachwyciło. Jednak może troche humor poprawi Wam obejrzenie filmiku, który przybliży Wam trochę niektóre elementy gry. Niestety owy filmik jest po niemiecku, jakby tego było mało to filmik prezentuje grę z Xbox'a 360. Mimo to wszystkich, którzy chcą obejrzeć ten filmik zapraszam pod link poniżej.

Hrvoje Bajlo z serwisu FIFA-Mra, powraca na scene, udowodnił to stworzeniem świetnego Demo 2006 FIFA World Cup Demo Customizer. Patch dodaje do gry m.in. : poziom trudności, prędkość gry, ale także wolną kamerę i wiele wiele innych! Jednym słowem, jeżeli jesteś niezadowolony z demka to koniecznie pobierz ten dodatek!
Chłopcy z niemieckiego serwisu GFO 2006 opublikowali okładki jakie znajdziecie na nowej grze Mistrzostwa Świata FIFA 2006 w różnych krajach. Jeżeli jesteś ciekaw jak pudełko z grą będzie wyglądało np. w Hiszpanii to powinieneś odwiedzić ten serwis. W tym samym celu zapraszam także do naszej Galerii pod ten link.

Niedawno pisaliśmy o dodatku od SoccerCenter, który dodawał do dema reprezentację Turcji. Dzisiaj mamy okazję pobrać uzupełnienie tego patcha w postacji aktualizacji dźwiękowej, czyli zwyczajnych śpiewek w wykonaniu tureckich kibiców. Zapraszam do pobrania tego dodatku szczególnie tych, którzy mają już w posiadaniu poprzedni patch dodający Turków do dema.

Turkey Chant Patch
Prawdopodobnie jest to pierwsza twarz do dema MŚ FIFA 2006, a jej autorem jest MancoBlanco. Facjatka została wykonana dla meksykańskiego gracza, Salcido. Autor w zaletach dodatku wymienia także automatyczną instalkę, która ma uprościć i ułatwić wgranie twarzy do gry.

Salcido face
Krystian82 z FIFAONLINE znany z uaktualnień komentatorskich do FIFY 06, przygotował tym razem dodatek dla dema MŚ FIFA 2006. Jest to patch, który sprawi, że przy mikrofonie siedzieć będzie Włoch, a więc jest to pewnego rodzaju urozmaicenie do naszego dema. Który komentarz jest lepszy? Myślę, że gdy gramy drużyną Erikssona, angielski, ale gdy wcielamy się w piłkarzy z Płw. Apenińskiego, lepszym komentarzem może być właśnie włoski, więc pobrać ten dodatek naprawdę warto.

W.C. 06 ita Commentary Demo Patch
SoccerCenter wydało kolejny dodatek do dema MŚ FIFA 2006. Tym razem patch od Turków jest znacznie obszerniejszy. Otóż dodaje on reprezentację brązaowych medalistów MŚ 2002. Patch zawiera domowe i wyjazdowe trykoty Turcji, bandy, flagi, loga, poprawione menu, twarze i wiele innych rzeczy, które pozwolą Wam się wczuć w atmosferę turecką...

Turkey Patch
Łatwo się domyśleć, że jest to kolejny program do dema umożliwiający zmianę wielu opcji. Tym razem takie narzędzie wydał serwis FIFA Kulte. Jakie zalety posiada ten program? Otóż pozwala na zmianę rozdzielczości, kamery, poziomu gry, detali, włączenia/wyłączenia cieszynek i wiele, wiele innych tego typu funkcji. Dodam jeszcze, że autorem dodatku jest JFK i zapraszam do sciągania!

Fifa WC 2006 Demo Xtender

Jeszcze nie pobrałeś dema Mistrzostw Świata FIFA 2006, bo za wiele waży? Serwis FIFA Soccer.ru wydał to demo, ale jego waga to zaledwie 38,87MB!! Plik pobrany zostanie około 9 razy szybciej niż w pierwotnej wadze. Jedyną niedogodniością może być gorsza jakość dźwięku, ale to raczej nie stanowi problemu.

Demo FIFA WC06 zmniejszone
Namiastkę poprzednich MŚ 2002 w Korei i Japonii przygotowali nam panowie z SoccerCenter. Niby jest to błahostka, ale przynajmniej w pierwszej chwili możemy poczuć się jak cztery lata temu... Tureccy fani FIFY przygotowali nową piłeczkę do dema MŚ FIFA 2006. Futbolówką tą jest Adidas Fevernova. Tak więc, jeżeli ktoś woli starszą piłeczkę od popularnej Teamgeist, to zapraszam do pobierania.

2006 FIFA World Cup (TM) Demo FIFA 2002 WC Ball
Kilka dni temu ukazała się wersja DEMO gry Mistrzostwa Świata FIFA 2006, jednak ważyła ona aż 344MB i wielu z Was nie miało możliwości pobrania go. Dla tych osób nasz redakcyjny kolega Jim przygotował świetną recencję właśnie tego demka. Przedstawia w niej dokładnie grafikę, gameplay i inne możliwości gry oraz dodaje swoje wrażenia z pierwszego meczu. Każdego z Was gorąco zachęcam do przeczytania tego ciekawego artykułu i zapewniam, że nie zawiedziecie się!

Recenzja DEMA gry Mistrzostwa Świata FIFA 2006 by Centrum FIFY
Wielu z Was gra w demo Mistrzostw Świata FIFA 2006, specjalnie dla takich fanów Alexzip z serwisu FIFA Online stworzył ciekawy program, który nosi nazwę Alexzip's Demo Patcher Fifa WC 06. Dzięki tej aplikacji będziecie mogli zmienić wiele szczegółów w grze, a jak wiadomo właśnie w owych szczegółach diabeł pogrzebany. Nie będę owijał w bawełnę, oto niektóre z nowości, które wnosi program:
  • wybór rozdzielczości
  • włączenie/wyłączenie radaru
  • obecność/absencja sędziego
  • i wiele, wiele innych
Jak widać aplikacja wnosi do gry wiele ciekawych rzeczy. Uważam, że dzięki nim będzie można dłużej rozkoszować się demem, aż do ukazania się wersji pełnej. Każdemu kto pobierze dodatek życzę miłego grania:)
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra:

2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup