Jeden z ciekawszych patchy jakie ostatnio wyszły. DaKaTotal postanowił upiekszyć i ulepszyć baloniki, które zawsze lecą do góry przed każdym meczem. Myślę, że każdemu graczowi ten mały dodatek przypadnie do gustu.

New Balloon Patch


P.S Autor prosi o przeczytanie pliku readme przed instalacją.

Jeżeli lubisz grać w najnowszej produkcji EA reprezentacją Egiptu to musisz ściągnąć najnowszy patch stworzony przez BASSIO. Wykonał on bowiem uaktualnienie dla drużyny Mido i spółki. Najnowszy patch zawiera: zaktualizowane składy, poprawione statystyki każdego gracza, nowe stroje oraz minikitsy, aż 22 (!!) nowych twarzy dla każdego zawodnika Egipskiego, i wiele pomniejszych dodatków upiększających reprezenatcje Egiptu. Zapraszam i zachęcam do pobierani najnowszego pliku.

Egypt Update Patch
Tym razem włoski serwis FIFA Mania, a dokładnie Loskatzato , wykonał do FIFY World Cup 2006 stroje (domowy, wyjazdowy i bramkarski) dla gospodarza zbliżającej się imprezy Niemców. Najnowsze dzieło tegoż kitsmakera prezentuje się wspaniale i nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do pobierania dodaku i zdobywania róznych trofeów druzyną Ballacka i spółki.

Germany Kitspack 2006 WC
Na stosunkowo rzadko odwiedzanym przez nas serwisie Footy Games pojawiły się nowe kitsy dla reprezentacji Holandii. Jest to komplet zawierający stroje domowe i wyjazdowe. Jak widać na sąsiednim screenie ubranka odwzorowano z myślą o MŚ 2006, ponieważ jest to właśnie model, w którym "pomarańczowi" zagrają na niemieckich boiskach. Autorem dodatku jest Christiaan Jansen.

Nederland kits

Bardzo dobrze Wam znany Loskatzato przygotował najnowsze kitsy dla reprezentacji z Płw. Apenińskiego. Są to trykoty, w których Włosi zagrają na MŚ 2006 w Niemczech. Jakość tradycyjnie niesamowita, więc nie macie innego wyboru jak tylko je pobrać. Dodatkowo panowie z Fifa Mania stworzyli World Cup 06 Installer, program, który ułatwi Wam wgranie dodaków do najnowszej odsłony FIFY.

Nie wiesz czegoś? Nie umiesz? Przegrywasz na poziomie "amator" z przeciwnikiem komputerowym? Możesz zapytać na naszym forum. Jest to niewątpliwe jeden ze sposobów, ale nasz redakcyjny kolega Bartik postanowił jeszcze bardziej ułatwić Wam sprawę i gruntownie opisać wszystkie tryby gry w MŚ FIFA 06, taktykę oraz wszystko to, co powinniście wiedzieć podczas rozgrywania meczu. Wiele z tych porad znajdziecie w książeczce dołączonej do płyty, ale w tym artykule informacje te zostały jeszcze bardziej rozbudowane. Tak więc, nie martw się jeżeli nie wychodzi Tobie rozgrywka. Skorzystaj z poradnika i stań się najlepszy w gronie kumpli. Teraz to Ty będziesz ich gromił w tej grze...

Wielki Poradnik do MŚ FIFA 2006
Już za 24 dni rozpoczyna się najważniejsza impreza roku, jaką niewątpliwie są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i wzwiązku z tym powstają kolejne dodatki, dotyczące tychże zawodów piłkarskich. Tym razem Granow z serwisu FIFA 4 Fans przygotował dla nas zestaw 25 orginalnych band, które napewno będziemy mogli ujżeć na Mistrzostwach. Patchmaker nad swoim dziełem pracował długo i zawzięcie więc myślę, że nie zawiedziecie się na tymże dodatku.

original WC adboards (2GA)

Patchmaker z rosyjskiego serwisu FifaX, bliżej nieznany nam Pizzadox, stworzył bardzo ciekawy programik do naszej FIFY "mundialówki". Jest to krótko mówiąc trainer. Dzięki niemu możemy sobie odejmować lub dodawać gole w meczu, dodać punkty ze sklepiku i wiele, wiele więcej. Całość zajmuje niewiele, bo tylko 67 kb! Zainteresowanych zachęcam do ściągania. Miłej zabawy :D

FIFA World Cup 2006 Trainer

Było o przysmakach i przystawkach z FIFA Victor Marcao. Teraz czas na poważniejsze rzeczy. Na tym serwisie pojawiły się dwa patche, które bardzo zaciekawią fanów najnowszej piłkarskiej gry EA, MŚ FIFA 2006. Pierwszy dodatek to gameplay patch, który ma za zadanie zmienić futbol w tej symulacji komputerowej na jeszcze realniejszy. Jego autorem jest Drgonzo. Drugą nowością jest kolejna część rosteru poprawiającego błędy w EA'owskiej reprezentacji Węgier. Na pewno znalazło się sporo ludzi zadowolonych z pierwszej części dodatku, więc druga musi być jeszcze lepsza...

Na rzadko odwiedzanym przez nas serwisie Rincontotal pojawiły się nowe trykoty do gry MŚ FIFA 06. Ubranka wyprodukowano dla tamtejszej reprezentacji Chile. Kitsy są naturalnie w technice 2GK, a ich autorem jest BetoHuck. Zainteresowanych odsyłam poniżej.

Chile kits
Niedawno serwis FIFA 4 Fans wydał swój patch zatytułowany New Turf Patch v1 a już powstał update do ich najnowaszego dzieła. DaKaTotal wraz ze swoim zespołem pomocników poprawił liczne błędy, które napotkaliśmy w pierwowzorze takie jak np: ciemna i brzydka murawa podczas gry na Mistrzostwach Świata została zmieniona na zieloną i piekną. A co najważniejsze nie trzeba mieć zainstalowanej podstawowej wersji, aby wgrać update. Polecam!!

New Turf Patch UPDATE
Biggy's GPU (Gameplay Update) to dobrze Wam znany cykl dodatków poprawiających gameplay w grach z serii FIFA. Po poprawkach, które patch wniósł do FIFY 06 i dema MŚ FIFA 06, przyszedł czas na pełną wersję tej gry. Dzięki Biggy's Gameplay Update mecz w najnowszej produkcji EA stanie się jeszcze realniejszy. Poprawiono szybkość, fizykę lotu piłki i wiele innych rzeczy. Na koniec jeszcze bardzo przydatna informacja: instalacja dodatku jest łatwa i bardzo prosta w obsłudze. Pozostaje już tylko pobrać patch...

Serwis FIFAX proponuje każdemu fanowi nowej gry EA, czyli Mistrzostw Świata FIFA 2006, pobranie świetnego dodatku, który pozwala na zmiane muzyki w grze. Pewnie już się domyślacie o jakim dodatku mówię, a jeśli nie to mowa tu o FifaX WC 2006 Music Exporter. Gorąco polecam

Jeden z najlepszych węgierskich serwisów dotyczący FIFY jakim jest fifavictormarcao wydał dzisiaj patcha do FIFA World Cup 2006, który poprawia drużynę reprezentacjii Węgier. Ale jak poprawia!! Dodaje mnóstwo nowych twarzy, kitsów, poprawne składy i wiele wiele innych pomniejszych dodatków umilających nam gre. Zachęcam do ściągania.

Hungary World Cup Patch 06
Serwis FIFAX wydał dzisiaj kolejny patch, który napewno urozmaici i upiekszy nam gre. Wydał on mianowicie New Turf Patch (WC 2006), który udoskonala i urealnia murawę w najnowszej produkcjii EA Sports. Dodam, że autorem dodatku jest Sina Games Myślę, że opłaca ściągnąć tą poprawke do gry..

New Turf Patch (WC 2006)
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra:

2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup