Kolejny włoski serwis, czyli FIFA Online stworzył coś co może zmienić Waszą grę. Tym czymś jest dodatek o wyjaśniającej wszystko nazwie Fidel Gameplay Patch Fifa WC 2006 V.1. Autorem jest De Filippis Fidel. Jeżeli Wasza FIFA MŚ 2006 nie jest taka jaka być powinna to należy natychmiast ściągnąć ten dodatek.

Difficult Ini Patch, to drobny dodatek do MŚ FIFA 2006, który utrudni rozgrywkę meczową. To niewątpliwe dobra wiadomość dla tych, którzy w grze radzą sobie już bardzo dobrze wygrywając mecz za meczem na najwyższym poziomie. Teraz będzie jeszcze trudniej...

Difficult Ini Patch

Jeden z naszych czytelników i forumowiczów - Eto'o postanowił swoim doświadczeniem podzielić się ze wszystkimi i tym samym pomóc początkującym graczom Mistrzostw Świata FIFA 2006. Otóż napisał on bardzo obszerny i dokładny poradnik, w którym dowiecie się, jak strzelać karne, dośrodkowywać, wykonywać rzuty wolne i rożne, stosować różne sztuczki, itd. Z pewnością przyda się wszystkim laikom. Życzymy miłej lektury!

>> MŚ FIFA 2006 „Krok po kroku”

Serwis SoccerAccess przygotował trzy dodatki do gry MŚ FIFA 2006. Pierwszymi dwoma są facjaty dla uczestników finału MŚ w Niemczech, Zidane'a oraz Camoranesiego. Autorem jest Hayan. Natomiast Adriano przygotował poprawiony gameplay, który ma za zadanie stworzyć grę jeszcze realniejszą (autor porównuje go do PES'a), poprawić zachowanie komputera, podania, strzały, czy kontrolę nad piłką...
Trzy nowe pliki do gry MŚ FIFA 2006 zaprezentowali panowie z FIFA 4 Fans. Pierwszym z nich jest dzieło bliZZarda, który przygotował nowe siatki, poprawiające ich realizm w grze. Drugim jest pliczek, który usuwa uciążliwe balony "próbujące" wprowadzić nas w klimat mistrzostw. Na koniec przygotowano zestaw kitsów dla Łotyszy, a ich autorem jest curswine.
Jedni z najlepszych kitsmakerów świata: Suraj, curswine i DaKaTotal przygotowali kitsy dla trzech drużyn narodowych, które wystąpiły na tegorocznych MŚ. Są nimi Ukraina, Iran i Chorwacja. Każdy komplet zawiera ubranka domowe, wyjazdowe i bramkarskie. Autorzy podkreślają także łatwą instalację strojów. Pozostaje tylko pobrać...
P@W dzisiejszego dnia nie kończy jednak na bandach dla polskiego zespołu. Patchmaker przygotował także bandy dla gry MŚ FIFA 06, dzięki którym poczujecie jeszcze lepszy klimat mistrzostw, widząc tuż za boiskiem reklamy tych samych firm, co na mundialu. Zapraszam!

World Cup 2006 by P@W
Nie przypadają Wam do gustu nowe wersje gry z serii FIFA? Pogrywacie jeszcze czasem w te z przed 3-4 lat? W takim razie ten patch jest w sam raz dla Ciebie! Serwis FIFA Victor Marcao przygotował patch do World Cup'a 2002, który przeniesie Was z Korei i Japonii do Niemiec. Dodatek zawiera wszystkie 32 drużyny tego mundialu, aktualne składy, stroje, flagi, bandy, 48 twarzy, 17 nowych utworów muzycznych, poprawiony komentarz i wiele innych niesamowitych zalet. Mi tamta wersja FIFY bardzo przypadła do gustu, więc być może pokusze się o pobranie dodatku. A jak Ty?

World Cup 2002 Superpatch
Czesi, Szwedzi, reprezentacja Togo oraz Ghana to szczęśliwcy, dla których powstały kitsy do gry MŚ FIFA 2006. Autorami trykotów są curswine oraz Suraj. Pobrać naprawdę warto, ponieważ według "fachowców" reprezentacja Togo została uznana za ubraną najładniej podczas tego mundialu...
Cztery nowe komplety trykotów wydali w tym czasie panowie z FIFA 4 Fans. Wyraźnie widać, że chcą oni stworzyć stroje dla wszystkich uczestników MŚ 2006 w Niemczech do najnowszej piłkarskiej gry EA. Tym razem pod "maszynę do szycia" poszły drużyny Australii, Szwajcarii, Argentyny i Paragwaju. Kolejnymi autorami trykotów są: Suraj, curswine, Peda oraz DaKaTotal.
Jednak nie jest to używana odzież zachodnia, a nowiutkie stroje dla czterech drużyn grających na Niemieckim Mundialu. Tymi państwami są: Portugalia, Ekwador (oba komplety wykonał sam DaKaTotal), Meksyk (twórca - Suraj) i Anglia (by curswine). Stroje prezentują się w całej okazałości pięknie. Cieszy także fakt, że został także wykonany komplet dla dziś grających podopiecznych Luiza Felipe Scolari'ego. Możecie już zagrać sobie dzisiejszy półfinał w nowiutkich strojach Portugalii. Dodam jeszcze, że stroje instalują się automatycznie. Nie pozostaje mi nic innego jak zapoznać was z linkami.
Na mundialowej odsłonie GFO pojawił się drobniutki, aczkolwiek przydatny patch. Sprawi on, że w górnym lewym rogu ekranu będziemy widzieć liczbę doliczonych minut, w taki sposób jak to zaprezentowano na screenie obok. Autorem jest Dragon, razem z rosjanami z FIFAX.

Nachspielzeit-Grafik
Panowie z FIFA 4 Fans w ostatnich dniach wydali na światło dzienne dwa patche do gry MŚ FIFA 06. Pierwszym z nich jest druga odsłona dodatku World Cup 2006 Face Patch, który zawiera kolejne facjatki dla piłkarzy czołowych reprezentacji świata. Jak widać na sąsiednim screenie twarze prezentują się niemal idealnie, a ich autorami jest trio HSV1887, FifaFan oraz RamoDamos. W paczce znajdziemy face'y dla Cafu, Messi'ego, Wilhelmssona, Appiah'a, Szewczenki, Landzaata, Yapi Yapo, Gilberto Silvy, Walcotta, Sergio Ramosa, Xavi'ego, Boki, Maxi Rodrigueza oraz Berbatova. Natomiast DaKaTotal razem z Rapidfanem przygotowali kitsy dla reprezentacji Francji i Kostaryki. Obie paczki zawierają po trzy komplety trykotów. Chętnych zapraszam poniżej.

Narzędzie, które powstaje do każdej wersji FIFY, ale i prawie zawsze wydawane jest przez inny serwis. Tym razem pierwsi okazali się panowie z Turcji, a konkretniej z SoccerCenter, którzy przygotowali program o nazwie SCN WC 06 Music Exporter. Łatwo się domyśleć, że dzięki niemu będziecie mogli wyeksporotwać Wasze ulubione utwory z gry MŚ FIFA 06. Już nie przedłużam, czas na link, który znajdziecie poniżej.

SCN WC 06 Music Exporter
FIFA Korea wydała dziś najnowszą wersję swojego dodatku poprawiającego bazę danych i składy w grze MŚ FIFA 06. Część oznaczona numerkiem 1.2 według autorów jest jeszcze bardziej dopracowana i bardziej rozbudowana. Oto co zawiera:
  • aktualne składy dla wszystkich 32 finalistów MŚ
  • zmiany przy graczach kontuzjowanych
  • poprawieni kapitanowie, wykonawcy jedenastek i rzutów wolnych
  • poprawione ustawienia taktyczne
  • 233 nowych zawodników
  • poprawiony ranking FIFA
  • aktualne informacje o piłkarzach
  • i wiele, wiele więcej

World Cup 2006 Roster Update v1.2
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra:

2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup
2006_fifa_world_cup